Füreyya  Kına & Organizasyon, Nagehan Restaurant bünyesinde  dört mevsimin en güzel İstanbul manzarası eşliğinde Çamlıca’da yer almaktadır.

Düğün ve kına gecesi  hayatınızda mutluluğunuzu taçlandırdığınız en önemli anlarından biridir. Nezih bir ortamda hem düğününüzü  hemde kına gecesi organizasyonunuzu eksiksiz bir şekilde misafirlerinizi ağırlayarak, bu sevince ortak etmeyi arzulamak yeni evlenecek çiftlerimizin üzerinde önemle durduğu noktalardan biridir.

Füreyya  Kına & Organizasyon kına gecesi organizasyonlarınız için  eksiksiz ve üstün bir hizmet sunarken tasarım anlayışı, görsel cazibesiyle değerli misafirleriniz üzerinde güçlü bir izlenim sunmayı arzulamaktadır.

Füreyya  Kına & Organizasyon kapasitesi, kapalı ve açık alan salonlarının hacmi ile doğru orantılı olduğu için salonlarda bulunan tüm masalar misafirlerle dolu olduğunda bile ferah bir kullanım alanı sağlıyor. Ayrıca misafirlerinizin yararlanabileceği mescit ve otopark alanları bulunmaktadır.

Sizleri de misafir etmekten büyük mutluluk duyacağımız salonlarımızda düğün ve organizasyonlarınızda  buluşmak dileğiyle…

En özel anlarınız, en güzel anılarınızda “Nagehan Restaurant” ayrıcalığını yaşayacaksınız.